Hakkımızda

Ana Sayfa  »  Hakkımızda

Seslendirme Studyosunda beklentilerinizi karşılayacak ses seçenekleriyle, profesyonelliğe bir adım daha yaklaşın…

Müşteri odaklı çalışma prensibi ile profesyonel seslendirme ajansı olarak 15. yılımızda da yanınızdayız. 

Seslendirme Stüdyosu ile yıllar önce kurduğu mütevazi kadrosu ile sektöre giriş yaparak, İstanbul, Ankara, İzmir gibi Türkiye’ nin en büyük kentlerinde uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atan bir seslendirme ajansıdır. Şimdiye kadar sayamadığımız kelimeler, cümleler tarafımızca kayıt altına alındı ve teslim edildi. Ekonomik bütçeli firmalarımız için, en uygun fiyatta sunumlar yapan firmamız, binlerce projede başarılı sonuçlar verdi. 

Tabi bu uzun yıllar teknoloji ile birleştiğinde nostaljik bir hikaye bıraktı gerilerde. İlk zamanlar sadece ufacık bir kadrosu ile başladığımız yolculuğumuza şimdi kocaman bir aile ve çözüm ortaklarımızla profesyonel bir seslendirme ajansı olmanın heyecanını sizlerle paylaşıyoruz.

Dili gerektiği gibi kuralına uygun kullanan, konusunda yeterli kabiliyet ve tecrübeye sahip bay, bayan ve alternatif kadromuz daima sizin için çalışmaya devam etmektedir.

Önder ve lider duruşunu sergileyen, kaliteden asla taviz vermeyen yapısı ile 10. Yılı doldurmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Kısa zaman içinde seslendirme dublaj sektöründe kendine yer edinebilen; güvenilir, hızlı ve müşterilerine çözüm odaklı yaklaşan şirketimiz uzman kadrosuyla her geçen gün rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir.

İşimiz sadece seslendirme ajansı olmak değil, aynı zamanda çalıştığımız yabancı seslendirme sanatçılarının ülkeleri ile kültürel yakınlaşma meydana getirerek medeniyetler arası diyalogları da geliştirmekteyiz. 

Azimle ve kararlılıkla çalışmalarımız sürdürerek çalıştığımız firmaları en iyi şekilde temsil etmeyi kendimize borç biliriz.

Azim paha biçilmezdir. Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğim için başarıyorum…
Albert Eistein.